Rozpis zápasů pro soutěžní ročník 2019/2020

                             

UPOZORNĚNÍ :  Mladší žáci a starší přípravka by měla začít chodit na tréninky 

  1. zápasy se blíží 25.8. ml. žáci již hrají v Jesenci  a st. přípravka 1.9. hraje doma !!
  2.  Tréninky :

Po – od 17,30 hod do 19,00 hod , St. – od 17,30 hod do 19,00 hod

Pá –  od 17,30 hod do 19,00 hod

Krajská soutěž :

podzim 2019/2020 ( změny mohou být ,ale včas budete informováni )

Mladší žáci :

25.08. 2019 ve 13,00 hod – venku – Jesenec – KMK – směr Konice 67 km

31.08. 2019  v 10,00 hod – doma –  KMK – Malín

07.09.2019   v 10,00 hod – doma – KMK – Bruntál

11.09. 2019 v 16,30 hod – doma – KMK – Újezdec u Přerova

15.09.2019 v 10,00 hod – venku – Medlov – KMK

21.09. 2019 v 10,00 hod – doma – KMK – Tovačov

25.09.2019 v 16,00 hod – doma – KMK –  Chválkovice

28.09. 2019 v 10,030 hod – venku – Horka nad/Moravou – KMK

05.10 2019 v 10,00 hod – doma –KMK – Prostějov

13.10.2019 v 10,00 hod – venku – Kostelec na /Hané

19.10.2019 v 10,00 hod – doma – KMK – Loštice

27.10.2019 ve 13,00 hod – venku – Šumperk – KMK

02.11.2019 ve 12,00 hod – venku – Mikulovice – KMK

starší přípravka rozpis zápasů  soutěžní ročník 2019/2020 

1.9.2019 v 10,00 hod –  doma – KMK Přerov, Olšany,Nové Sady, Nový Malín

8.9. 2019 v 9,30 hod – venku – Štrenberk, KMK, Velký Týnec,Nový Malín

14.9.2019 v 9,30 hod – venku – Černovír, Medlov, Šternberk“A“, KMK

21.9.2019 v 9,30 hod – venku – Medlov, Velký Týnec, Smržice,KMK

29.9.2019 v 9,30 hod – venku – Chválkovice,Zábřeh,Šternberk „B“,KMK

5.10.2019 v 10,00 hod – venku – Olšany, Medlov,KMK,Chválkovice

13.10. 2019 v 10,00 hod – doma – KMK, Olšany, Smržice,Zábřeh

19.10.2019 v 11,30 hod – venku – Nové Sady, KMK, Velký Týnec,Smržice

Mladší  přípravka „A“ – roč. 2010/2011 ve skupině „B“

31.8. v 10,00 hod venku – Tovačov – KMK

4.9. v 16,00 hod venku – Radslavice – KMK

8.9.  V O L N O !!!!!!

12.9. v 17,00 hod – doma –  KMK  – Kovalovice

22.9. ve 13,00 hod – venku – Beňov – KMK

25.9. v 17,00 hod – doma –  KMK – Troubky

26.9. v 17,00 hod – doma – KMK –  Viktorie Přerov

3.10. v 17,00 hod – doma –  KMK – Kojetín

12.10. v 11,00 hod – venku – Čekyně – KMK

Mladší přípravka „B“  roč. 2012/2013 ve skupině „C“

1.9. ve 14,30 hod – venku – Hranice – KMK

4.9.  v 16,00 hod – venku – Radslavice – KMK

7.9. v 10,00 hod  – venku – Újezdec – KMK

15.9. ve 13,00 hod – doma – KMK –  Vlkoš

22.9. v 9,00 hod – venku – Kozlovice – KMK

25.9. V O L N O !!!!!

29.9. ve 13,00 hod – doma – KMK – Vik. Přerov

6.10. ve 13,00 hod – doma – KMK – Kojetín

12.10. ve 12,30 hod – venku – H. Moštěnice – KMK

 

 

 

Rozdělení družstev do soutěží + trenéři

Mladší žáci – KS trenér : Josl Karel , asistent Šípek Josef

Starší přípravka: KS  trenér : Zapletal René

Mladší přípravka:  „A“ OP trenér : Streda Marián

Mladší přípravka „B“ OP trenér  :  Tobiáš Jiří

Benjamínci: nově příchozí 

Trenér gólmanů:  Rozsypal Robert

   

     

    

TRÉNINKY NA KARTĚ „TRÉNINKY“

VŠECHNY NOVINKY OHLEDNĚ KLUBU A SOUTĚŽÍ NA KARTĚ „AKTUALITY“

ROZPIS VŠECH ZÁPASŮ A SOUTĚŽÍ JE NA KARTĚ „ZÁPASY“

 

Přátelské utkání proti HFK Olomouc a Sigmě Olomouc – st. přípravky

 

Návštěva ligového trenéra pana Pavla Vrby z Viktorie Plzeň

Odchovanec KMK Zubr Přerov a reprezentant ČR a hráč Trabzonspor – Turecko

Filip Novák, který se rád vrací na svá začínající místa. Svými tréninky ukázal našim chlapcům jak se trénuje v reprezentaci i Turecku.

Sponzoři: